Literatūros studentė Ana, paprašyta kambario draugės, susitinka su jaunu milijonieriumi verslininku Kristijanu Grėjumi, kad paimtų interviu iš šio žavaus ir paprastai merginai tikrai nepasiekiamo vyriškio. Naivią studentę pakeri milijonieriaus asmenybė ir pamažu Ana jį įsimyli.
Kristijanas Grėjus taip pat užsidega noru įtraukti Aną pradžioje į savo keistus žaidimus, o vėliau ir į gyvenimą tik jam priimtinomis sąlygomis. Netikėtai užsimezgę romantiški santykiai atvers Anai gyvenimo puslapius, iš kurių tikrai nesimokė universitete.
Siužetas















Meilužių Medžiotoja
Mistress Dispeller
Kinijoje atsirado nauja profesija, skirta padėti poroms išlaikyti santuoką neištikimybės akivaizdoje. Vang Džensi yra šios augančios profesijos dalis – „meilužių išskyrėja“, samdoma bet kokiomis priemonėmis išlaikyti santuokos saitą ir nutraukti neištikimybes. Filmas „Meilužių medžiotoja“ suteikia itin artimą prieigą prie asmeninių dramų, dažnai slepiamų už uždarų durų, sekdamas tikrą neištikimybės atvejį, kai mokytoja Vang bando ištraukti porą iš krizės.