Sveiki, cinema.lt skaitytojai,
“Scanorama” sukasi rudeninėje Lietuvoje rodydama visai ne rudenišką pasaulį. Festivalis, kuris per pastaruosius metus pasidarė tiesiog neatskiriamu rudens akcentu, šiemet kviečia ne tik į speiguotą šiaurę, bet ir į šiltesnius Europos kraštus. Festivalis siūlo filmus vaikams ir suaugusiems, romantikams ir cinikams, o gal paprasčiausiai kino mėgėjams, kurie per pastarąją savaitę ne kartą suko galvas, kokį filmą verta aplankyti. Matyt žiūrovų dėmesio verti visi festivalio filmai, tačiau niekada nekenkia iš anksto pasidomėti ir pasirinkti būtent tai, ką labiausiai mėgstate – tada kino seansas bus net tik pažintis su kinematografija, bet ir malonus laiko praleidimas.
Į kino centrą “Skalvija” atkeliauja graži ir labai reikalinga iniciatyva “Gyvoji klasika”, pristatanti senuosius lietuvių kūrėjų filmus, kuriuos išvysti galime tik retomis progomis. Lapkričio pabaigoje “Skalvijoje” suksis trys Almanto Grikevičiaus filmai.
O didžiosiose kino salėse karaliaus įvairesni filmai. Kas rinksis Džeimsą Bondą ir jo keliones po pasaulį, kitiems mielesnės pasirodys “Elegija” vis dar sukasi ir laukia tų, kurie nebijo paklausti, ką reiškia mylėti.
Gražios savaitės su geru kinu.
www.cinema.lt informacija