Komedija “Paskutinis jaunikio išbandymas”, kuri pasakoja apie ką tik iškepto jaunikio susitikimą su uošviais. Filmas, kurioje vaidino akoriai Ben Stiller ir Robert De Niro, užėmė 7 vietą 2000 m. lankomiausių filmų 50-tuke ir surinko 165 milijonus dolerių.
Rašydamas scenarijų naujausiam savo filmui “Ir čia priėjo Poli”, John Hamburg pasakojo, kad jis pagalvojo apie savo draugą Ben Stiller, kai pradėjo kurti vieno iš pagrindinių veikėjų Rubeno portretą.
“Rašydamas iš pradžių stengiuosi negalvoti apie konkrečius aktorius. Mėgstu kurti veikėjus taip, kad jie taptų man realūs. Kadangi anksčiau esu dirbęs su šiuo aktoriumi, kurdamas Rubeno portretą vis dažniau pagalvodavau, kad geriausiai jį suvaidins B.Stiller. Kiekvieną dieną būtent jam sugalvodavau vis naujų scenų. Turiu pasakyti, kad ir šįkart Ben pranoko mano vaizduotę ir vaidino geriau, nei tikėjausi. Mums netgi dažnai tekdavo nutraukti filmavimą, nes dėl aktoriaus juokų nebegalėdavo dirbti visa filmavimo grupė,” – pasakojo komedijos “Ir čia priėjo Poli” režisierius ir scenarijaus autorius John Hamburg.