Išskirtinė filmo „Seksas ir miestas“ premjera Lietuvoje

2008-06-02

Kultinio serialo „Seksas ir miestas“ kino versija jau atkeliauja į Lietuvos miestus. Vos savaitei praėjus nuo pasaulinės premjeros, COSMO kartu su „Garsų pasaulio įrašais“ „Forum Cinemas“ kino centruose pristato išskirtinius laukiamiausio metų filmo „Seksas ir miestas“ COSMO seansus.

Jau nuo birželio 3 d. 19 val. šventiškai pasipuošęs kino centras „Coca Cola Plaza“ žiūrovus pasitiks su dovanomis, specialiai filmui pagamintu raudonu kilimu, šventiškai rožiniais „Sekso ir miesto“ balionais bei puikia nuotaika.

COSMO VIP PREMJEROSE žiūrovių laukia staigmenos, jei jie: nevėluos į seansą, apsirengs ne prasčiau už Kerę Bredšou ir ateis į kiną su... misteriu Šauniuoju.

Filme vėl susitiksime su žaviomis, įsimylėjusiomis, užsisvajojusiomis, nepastoviomis, madingomis ir turinčioms gyvenimo tikslą niujorkietėmis Kere, Samanta, Šarlote ir Miranda.

Jau iš išankstinių bilietų pardavimų aiškėja, kad bilietų į šiuos seansus liko nedaug. Nenorintiems likti prieš seansą už durų, kviečiame bilietus įsigyti anksčiau. Bilietų rezervavimas: Vilniuje ir Kaune — 1567, Marijampolėje — (8 343) 54 787, Šiauliuose — (8 41) 52 52 08.

COSMO VIP seansai vyks: Vilniuje, kino centre “Coca-Cola Plaza” birželio 3 d. 19 val. Kaune, kino teatre “Forum Cinemas” (Akropolis) birželio 4 d. 18 val. Marijampolėje, kino teatre “Spindulys” birželio 5 d. 20 val. Šiauliuose, kino teatre “Atlantis Cinemas” (Tilžė) birželio 6 d. 19 val.

"Garsų pasaulio įrašai" informacija