Rosas iš „Draugų“ įgarsino animacinį filmą

2005-05-26

Pasibaigus legendiniam TV serialui „Draugai“, Rosą vaidinęs aktorius David Schwimmer neria į naujus vandenis. Kažkada sakęs, jog po serialo norėtų tapti mokyklos mokytoju, šįkart aktorius nusprendė toliau tęsti savo karjerą. Maža to, jis teigia nė dienos negalįs ištverti be darbo, nes besiilsint namuose jį apima depresija.

Pirmas vaidmuo, kurio aktorius ėmėsi po ašaringo atsisveikinimo su „Draugais“, - tai žirafa Melmanas iš filmo „Madagaskaras“. Ne, Davidui Schwimmeriui nereikėjo apsivilkti margo kostiumo ir stovėti ant kojūkų. Jis tik įgarsino vieną pagrindinių animacinės juostos herojų. Aktoriaus balsu kalbanti žirafa filme „Madagaskaras“ kartu su kitais draugais išvyko ieškoti iš zoologijos sodo pasprukusio zebro Marčio (akt. Chris Rock). Visa smalsi kompanija galiausiai atsiduria laukinėse džiunglėse, kur iš tikrųjų sužino, kas yra toji laisvė.

D. Schwimmerį pakvietusi filmo „Madagaskaras“ komanda yra įsitikiusi, kad aktorius yra tiesiog gimęs įgarsinti žirafą. „Kai kurie aktoriai patys „nuveda“ prie tam tikrų personažų. Kaip tik toks yra Davidas. Norėjome, kad mūsų žirafa būtų juokinga ir miela, o Davido balse yra to sunkiai apibūdinamo žavesio ir nuoširdumo,“ – pasakojo vienas iš juostos kūrėjų.

Tikras animacinių filmų gerbėjas D. Schwimmer buvo sužavėtas galimybės dalyvauti kuriant „Madagaskarą“, ypač kai jo personažas yra toks juokingas kaip žirafa.

„Man patinka žirafos. Jos tokios juokingos, o kartu atrodo ir švelnios, mielos... Iš visų keturių filmo herojų mano Melmanas yra pats aukščiausias ir šauniausias. Na, gal ne pats šaunausiais, bet tikrai aukščiausias!“ – juokavo garsus komikas.