S. Carellas neigia, kad filmas apie skaistuolį yra autobiografinis

2005-10-18

Aktorius Steve‘as Carellas, komedijoje „40-ties ir vis dar skaistus“ suvaidinęs nekaltybę saugantį brandaus amžiaus vyriškį, neigia, kad filmas pastatytas remaintis asmenine patirtimi.

Tokių pašaipių juokelių S. Carellas sulaukė dėl to, kad jis yra ne tik pagrindinio vaidmens atlikėjas, bet ir vienas iš filmo scenarijaus autorių.

„Tai visai ne autobiografinis filmas. Aš turiu du vaikus!“ – šmaikštuoliams atsikirto amerikiečių aktorius. Vis dėlto S. Carellas pripažino, kad juosta „40-ties ir vis dar skaistus“ jam primena praeities laikus, kai jis nelabai mokėjo elgtis su moterimis.

„Mano pasimatymai buvo nevykę. Iki aštuntos klasės lankiau berniukų mokyklą, todėl kai vėliau perėjau į kitą mokyklą, truputį prisibijojau moterų. Vos tik su kuria nors susidraugaudavau ir pradėdavau žiūrėti kaip į meilės objektą, nebegalėdavau su ja net kalbėti“, - prisiminimais dalijosi aktorius.