Specialiai filmui A. Kutcheris mokėsi gestų kalbos

2005-06-09

Besifilmuojant romantinėje komedijoje „Gal tai – meilė“, pagrindinį Oliverio vaidmenį atliekančiam A. Kutcheriui teko išmokti gestų kalbą. Keletą mėnesių aktorius mokėsi įvairių gestų, norėdamas „susišnekėti“ su aktoriumi Tyrone Giordano. Realiame gyvenime negirdintis aktorius buvo pakviestas vaidinti kurčią Oliverio brolį Grehemą.

„Kai buvau vaikas, mano brolis turėjo klausos sutrikimų, taigi buvau šiek tiek susipažinęs su gestų kalba. Žinoma, kai reikėjo pradėti filmuotis, buvau viską pamiršęs, tad turėjau lankyti pamokas. Manau, kad tai buvo svarbu kuriant visapusišką Oliverio portretą,“ – pasakojo Ashton Kutcher.

Jo apsisprendimas pramokti daugeliui mistiškos gestų kalbos patiko ne tik aktoriui T. Giordano, bet ir filmo „Gal tai – meilė“ režisieriui Nigelui Cole‘ui.

„Kai Oliveris yra kartu su Grehemu, filme atsiranda tokia nuostabi tyla. Man jų bendravimas atrodo toks ramus ir poetiškas,“ – susižavėjimo neslėpė režisierius.